U bent hier

IJsselmeer Marathon - Statistieken

IJsselmeer Marathon georganiseerd door DES op de 1ste zaterdag van augustus

Statistieken

WINNAARS VANAF 1970

jaar deelnemer
1970 Hilbert Prins 
1971  Hilbert Prins 
1972 Jan Visser
1973 Jan Visser 
1974  Jan Visser 
1975  Hilbert Prins 
1976  Joke van Staveren 
1977  Joke van Staveren
1978  Rudy Willems
1979  Monique Wildschut 
1980  Joop Lam 
1981  Joop Lam 
1982  Joop Lam 
1983  Joop Lam 
1984 Joop Lam
1985  Joop Lam 
1986  Marcel v.d. Togt 
1987  Robin Boer 
1988  AFGELAST 
1989  Lyndon Dunsbee (GB) 
1990 Martijn van Heusden 
1991  Hans van Goor 
1992  Erik van Dartel 
1993  Erik van Dartel 
1994  AFGELAST (WIND NW 6-7) 
1995 Gustavo Oriozabala (ARG) 
1996  Etta van der Weijden 
1997  Remco Hitzert 
1998  Etta van der Weijden 
1999  Nicole Brenner (GER) 
2000  Nicole Brenner (GER)
2001  Timm Leuchtmann (GER)
2002 Edith van Dijk
2003 Timm Leuchtmann (GER)
2004 Maarten v.d. Weijden
2005 Timm Leuchtmann (GER)
2006 Timm Leuchtmann GER)
2007 Sebastiaan Reijnen
2008 Sebastiaan Reijnen
2009 Bianca de Bruijn
2010 Robin den Boer
2011 Bianca de Bruijn 
2012 Marcel Schouten
2013 Jan Willem v.d. Graaff
2014 AFGELAST (WIND W7-9)
2015 Jens Bakker
2016 Lisa Dreesens

 

Alle deelnemers
Overzicht van alle deelnemers, het jaar waarin zij zwommen en de tijd die ze nodig hadden de afstand te overbruggen.

   Uitvaller  Julian van Leuven 13.40 uur
     
1970 
1: Hans Prins 7uur 2min. 3.2 sec.
2: Jan Visser 7uur 3min. 36.4.sec.
3: Hans Arendsen 7uur 35min. 02sec.
Overige deelnemers: 1 Wim de Boer,2 Gert Udo,3 Arie Geijsel,4 Joop Menke,5 Guus Ruygrok,6 Anke v.d.Veeke.
Een weetje: Op 22 Augustus 1970 zwom de toen 16 jarige Jack Brakeboer deze oversteek ook. Hij werd gecoacht door Jan van Scheyndel die deze tocht al eerder op zijn naam bracht, en uiteindelijk de grondlegger is van deze zwemmarathon.
1971
1: Hans Prins 5uur 43min 25sec.
2: Jan Visser 5uur 49min 24sec.
3: Corrie Ebbelaar 6uur 07min 00sec.
4: Guus Ruygrok 6uur 16min 53sec.
5: Jack Brakeboer 6uur 59min 00sec.
Overige deelnemers: 1 Wim de Boer, 2 Tadeus Mazur, 3 Jan Kramer, 4 Joop Menke.
1972
1: Jan Visser 5uur 53min 42sec.
2: Lottie ten Veen 6uur 00min 33sec.
3: Hans Prins 6uur 03min 53sec.
4: Guus Ruygrok 6uur 59min 37sec.
5: Jack Brakeboer 7uur 02min 57sec.
Overige deelnemers: 1 Wim Maalsen, 2 Wim de Boer, 3 Gert Udo 4 Daan Kramer, 5 Arie Geysel, 6 A. van Excel
1973
1: Jan Visser 5uur 20min 53sec.
2: Hans Prins 5uur 22min.
3: Lottie ten Veen 5uur 26min.
4: Aiko van Diffelen 5uur 33min.
5: Jack Brakeboer 6uur 27min.
1974
1: Jan Visser 6uur 25min 37sec.
2: Lottie ten Veen 7uur 03min 06sec.
3: Jack Brakeboer 7uur 43min 36sec.
Overige deelnemers: 1 Valerie Taytor, 2 mevr.Hopman, 3 Hans Prins
1975
1: Hans Prins 7uur 14min 08sec.
2: Dougles Cambell 7uur 47min 41sec.
3: Jack Brakeboer 7uur 54min 41sec.
4: Joke van Staveren 8uur 01min 26sec.
5: Ge Wildschut 8uur 14min 43sec.
6: Arie Geysel 10uur 2min 40sec.
Overige deelnemers: 1 Rene Lamping, 2 Bruce Beckett, 3 Piet Stegink.
1976
1: Joke van Staveren 5uur 38min 37sec.
2: Hans Prins 5uur 46min 37sec.
3: Jack Brakeboer 6uur 06min 57sec.
4: Ge Wildschut 6uur 31min 19sec.
5: Chiny Kok 6uur 32min 35sec.
6: Arie Geysel 7uur 43min 39sec.
1977
1: Joke van Staveren 5uur 35min 16sec.
2: Cees Bobeldijk 5uur 52min 57sec.
3: Marijke Zeekant 6uur 02 min 50sec.
Overige deelnemers: 1 Erust Bekkering
1978
1: Rudy Willems 5uur 13min.43,9sec.
2: Ton Brouwer 5uur 21min 11sec.
3: Joke van Staveren 5uur 40min 18,6sec.
4: Ingrid Politiek 5uur 41min 32,2sec.
5: Marijke Zeekant 5uur 41min 40,2sec.
6: Cees Bobeldijk 5uur 42min 47,6sec.
7: Irene van der Laan 6uur 02min 07,7sec.
1979
1: Monique Wildschut 4uur 58min 49,8sec.
2: Irene van der Laan 5uur 09min 38,5sec.
3: Ton Brouwer 5uur 26min 26,5sec.
4: Vera Zetzer 5uur 39min 37,2sec.
5: Cees Bobeldijk 5uur 44min 50,2sec.
6: Freddy Indarte 6uur 13min 35,2sec.
7: Erna Hofman 6uur 15min 23,5sec.
1980
1: Joop Lam 4uur.47min 27sec.
2: Monique Wildschut 4uur 48min 44sec.
3: Ton Brouwer 5uur 06min 53sec.
4: Irene van der Laan 5uur 17min 52sec.
5: Cees Bobeldijk 5uur 29min 59sec.
6: Marcel v.d. Togt 5uur 35min53sec.
7: Alfredo Indarte Vega 5uur 43min 46sec.
8: Sara Hunt 5uur 45min 46sec.
9: David Morgan 6uur 01min 55sec.
10: Maria Roldan Barata 6uur 16min 53sec.
11: Mary Mounir 6uur 51min 16sec.
1981
1: Joop Lam 4uur 33min 16sec.
2: Monique Wildschut 4uur 49min 50sec.
3: Irene van der Laan 4uur 57min 00sec.
4: Ton Brouwer 5uur 12min 01sec.
5: Marcel v.d. Togt 5uur 25min 15sec.
6: Sandra Bendvelt 5uur 31min 36sec.
7: David Morgan 5uur 34min 28sec.
 8: Sara Hunt 5uur 46min 39sec.
 9: Jack Brakeboer 6uur 25min 22sec.
 10: Jos Bankras 7uur 02min 35sec.
1982
1: Joop Lam 4uur 41min 31sec.
2: Monique Wildschut 5uur 02min 13sec.
3: Gerrit Muller 5uur 29min 03sec.
4: Marcel v.d.Togt 5uur 47min 18sec.
5: Marcel Stroet 6uur 04min 49sec.
6: Albert Schermer 7uur 03min 37sec.
7: Amo Stap 7uur 27min 58sec.
1983
1: Joop Lam 4uur 48min 28sec.
2: Edwin Kooyman 5uur 08min 49sec.
3: Ton Brouwer 5uur 47min 12sec.
4: Marcel v.d.Togt 6uur 09min 43sec.
5: Esther Kleine 6uur 15min 37sec.
6: Robert Sherbum 6uur 34min 25sec.
7: Jos Bankras 6uur 42min 05sec.
 8: Piet Stroet 7uur 40min 09sec.
 9: Silvia Ploos v.Amstel 8uur 23min 02sec.
Overige deelnemers: 1 Marcel Stroet
1984
1: Joop Lam 5uur 17min 40sec
2: Ton Brouwer 5uur 43min 40sec
3: Marcel v.d. Togt 6uur 18min 44sec.
4: Marcel Stroet 6uur 32 min 03sec.
5: Monique Slinger 6uur 43min 40sec.
6: Klaas v. Egmond 6uur 58min 48sec.
7: Roel de Hoop 7uur 06min 49 sec.
 8: Petra v.d. Vis 7uur 30min 47sec.
 9: Koen Lucas 7uur 34min 16sec.
Overige deelnemers: 1 Edwin Kooyman
1985
1: Joop Lam 5uur 21min 45sec.
2: Ton Brouwer 6uur 00min 21sec.
3: Marcel Stroet 6uur 39 min 27sec.
4: Monique Slinger 6uur 44min 38sec.
5: Marjan Moes 7uur 10min 45sec.
6: Klaas v. Egmond 7uur 35min 02sec.
7: Petra v.d. Vis 7uur 53min 53sec.
 8: Jacquo Odemaere 8uur 03min 50sec.
1986
1: Marcel v.d.Togt 6uur 37min 13sec.
2: Nathalie Patenaude 7uur 18min 08sec.
3: Monique Slinger 7uur 36min 19sec.
4: Silvian Herbert 8uur 15min 41sec.
Overige deelnemers: 1 Marian Moes, 2 Ton Brouwer, 3 Perry v. Lochem, 4 Jeanet Huiberts, 5 Hans Nipshage, 6 Marcel Stroet
1987
1: Robin Boer 5uur 43min. 25sec.
2: Paul Hogg 5uur 58min 24sec.
3: Annemie Landmeters 6uur 23min 52sec.
4: Nemeth Zsolt 6uur 34min 29sec.
5: Monique Slinger 6uur 37min 32sec.
Overige deelnemers: 1 Joost Kuijlaars, 2 Petra v.d.Vis, 3 Perry v.Lochem, 4 Marcel Stroet
1988
Helaas werd deze marathon afgelast.
1989
1: Lyndon Dunsbee 4uur 59min 38sec.
2: Rita Lazar 5uur 14min 48sec.
3: Wandy Kater 5uur 18 min 28sec.
4: Annemie Landmeters 5uur 22min 43sec.
5: Joost Kuijlaars 5uur 36min 52sec.
6: Perry v. Lochem 5uur 39min 40sec.
7: Jacquo Odemaere 6uur 09min 56sec.
 8: Nicky Slinger 6uur 33min 11sec.
Overige deelnemers: 1 Irene v.d. Laan, 2 Paul Hogg
1990
1: Martijn v. Heusden 5uur 38min 09sec.
2: Erik van Dartel 5uur 51min 17sec.
3: Rita Lazar 6uur 00min 28sec.
4: Joost Kuijlaars 6uur 18min 53sec.
5: Marcel v.d. Togt 6uur 49min 05sec.
6: Edith van Dijk 7uur 03min 34sec.
7: Nicky Slinger 7uur 27min 15sec.
1991
1: Hans van Goor 5uur 31min 38sec.
2: Annemie Landmeters 6uur 22min 38sec
3: Joost Kuijlaars 6uur 34min 23sec.
4: Nicky Slinger 8uur 17min 08sec.
5: Irene v.d. Laan 8uur 20min 18sec.
Overige deelnemers: 1 Jean Luc Rolland, 2 Eric Laurençont, 3 Dusan Toth Szabo, 4 Martijn v.Heusden, 5 Erik van Dartel, 6 Jacquo Odemaere, 7 Edith van Dijk
1992
1: Erik van Dartel 5uur 16min 14sec.
2: Justin Palfrey 5uur 41min 53sec.
3: Irene van der Laan 6uur 00min 39sec.
4: Simon Lee 6uur 09min 42sec.
5: Nicky Slinger 6uur 37min 43sec.
6: Edo Kegel 7uur 23min 26sec.
Overige deelnemers: 1 John van Wisse, 2 Joost Knylaars, 3 Jay Benner
1993
1: Erik van Dartel 4uur 58min 03sec.
2: Joost Kuijlaars 5uur 16min 35sec.
3: Martijn van Heusden 5uur 30min 56sec.
4: Nicky Slinger 6uur 09min 39sec.
Overige deelnemers: 1 Remco Folkertsma, 2 Felix Rijnierse, 3 Annemie Landmeters, 4 Edo Kegel, 5 Marcel Noordman
1994
Helaas werd deze marathon afgelast.
Weetje: Deze marathon werd voorbereid als NK veel overleg met de KNZB was hiervoor nodig. Uiteindelijk is de organisatie gelukt, er waren zelfs 3 televisieploegen op komen dagen om de strijd te verslaan. Bij de organisatie was er een grote teleurstelling toen de race wegens te zware weersonstandigheden moest worden afgelast. Voor de televisie is Hans van Goor nog wel even gaan zwemmen voor de kust van Stavoren.
1995
1: Gustavo Oriozabala 5uur 24min 27sec.
2: Joost Knylaars 5uur 43min 42sec.
3: Karin Stein 5uur 48min 04sec.
4: Irene van der Laan 5uur 57min 42sec.
5: Richard Broer 6uur 26min 20sec.
6: Nicky Slinger 7uur 09min 29sec.
Overige deelnemers: 1 Lourival Alves Quirino.
Een weetje: Niet op komen dagen zijn de Tsjechen Radek Taborsky en Petra Skrbkova Zij bleken een autoongeluk te hebben gehad wat gelukkig goed was afgelopen Maar konden daarom toch niet op tijd in Holland zijn.
1996
1: Etta van der Weijden 4uur 33min 08sec.
2: Melanie kuipers 4uur 54min 40sec.
3: Joost Kuijlaars 5uur 07min 48sec.
4: Erik van Dartel 5uur 17min 58sec.
5: Richard Broer 5uur 45min 54sec.
6: Nicky Slinger 5uur 53min 21sec
7: Stephan Jutte 5uur 56min 01sec.
 8: Hans Miltenburg 7uur 37min 50sec.
1997
1: Remco Hitzert 4uur 38 min 24sec.
2: Joost Knylaars 4uur 55min 27sec.
3: Irene van der Laan 5uur 11min 05sec.
4: Liselotte Joling 5uur 12min 01sec.
5: Simon Lee 5uur 21min 42sec.
6: Rombald de Rie 6uur 32min.41sec.
7: Frits Bakker 7uur 42min 20sec.
1998
1: Etta van der Weijden 5uur 24min. 05sec.
2: Joost Kuijlaars 5uur 58min. 38sec.
3: Melanie Kuiper 6uur 21min. 59sec.
4: Liselotte Joling 6uur 34min. 25sec.
5: André Oud 6uur 51min. 17sec.
6: Simon Lee 6uur 55min. 54sec.
7: Michael Read 8uur 33min. 56 sec.
Overige deelnemers: 1 Remco Hitzert, 2 Erwin Hoogeveen, 3 Lynne Lee, 4 Irene van der Laan
1999
1: Nicole Brenner 6uur 18min. 56sec.
2: Joost Kuijlaars 6uur 37min. 19sec.
3: Liselotte Joling 6uur 58min. 50sec.
4: Sarah Winkelbauer 7uur 15min. 44sec
5: Rombald de Rie 8uur 15min. 55sec
6: Michael Read 8uur 41 min. 11sec.
Overige deelnemers: 1 Melanie Kuiper, 2 Hans Miltenburg, 3 Fons van der Steeg, 4 Till Richter, 5 Rainer Steinecker, 6 Erwin Hoogeveen, 7 André Oud, 8 Frits Bakker, 9 Pablo Monsanto
2000
1: Nicole Brenner 4uur 45min. 27sec.
2: Rick Mans 5uur 01min. 38sec.
3: Dagmar Sturkenboom 5uur 01min. 59sec.
4: André Oud 5uur 23min. 20sec.
5: Melanie Kuiper 5uur 23min. 31sec.
6: Joost Kuijlaars 5uur 33min. 30sec.
7: Koos Ligthart 5uur 53min. 41sec.
8: Michael Read 7uur 0min. 10sec.
2001
1: Timm Leuchtmann 5uur 13min 12sec.
2: Rick Mans 5uur 52min 39sec.
3: Mark Drenth 6uur 07min 38sec.
4: Joost Kuijlaars 6uur 17min 57sec.
5: Simon Lee 6uur 34min 57sec.
6: Gemma Pellicaan 6uur 36min 57sec.
7: Manuel Valverde 6uur 59min 02sec.
 8: Koos Ligthart 7uur 02min 03sec.
 9: Noela Petti 7uur 15min 33sec.
 10: Rombald de Rie 7uur 52min 16sec.
Overige deelnemers: 1 Robbert Springveld, 2 André Oud, 3 Sander Joosten, 4 Jankees Boer, 5 Ferdie Witvoet, 6 Liselotte Joling, 7 Fons van der Steeg
2002
1: Edith van Dijk 4uur 38min. 07sec.
2: Timm Leuchtmann (GER) 4uur 47min. 13sec.
3: Rick Mans 5uur 22min. 54sec.
4: Katinka van Vastenhoven 5uur 29min. 42sec.
5: Joost Kuijlaars 5uur 33min. 13sec.
6: Grith sigsgaard 5uur 33min. 51sec.
7: Jeroen Vogelsang 6uur 00min. 21sec.
8: Wendy Meder 6uur 12min. 37sec.
9: Koos Ligthart 6uur 19min. 51sec.
10: Nicky slinger 6uur 43min. 10sec.
2003
1. Timm Leuchtmann (GER) 4uur 33min. 04sec.
2. Mark Drenth 4uur 42min. 40sec.
3. Danielle uit den Bogaard 5uur 06min. 36sec.
4. Manuel Valverde (ARG) 5uur 20min. 52sec.
5. Grith Sigsgaard (DEN) 5uur 24min. 20sec.
6. Viki Boviatsis 5uur 29min. 30sec.
7. Joost Kuijlaars 5uur 38min. 66sec.
8. Melanie Kuiper 5uur 42min. 08sec.
9. Jeroen Vogelsang 5uur 42min. 42sec.
10. Koos Ligthart 5uur 54min. 32sec.
11. Gemma Middendorp 6uur 01min. 45sec.
12. Jantine Braakman-Dol 6uur 36min. 32sec.
13. Rombald de Rie 6uur 49min. 40sec.
14. Peter Haker 7uur 00min. 45sec.
2004
1. Maarten v.d. Weijden   4uur 20min. 58sec.
2. Mark Drenth 4uur 39min. 15sec.
3. Danielle uit den Bogaard 4uur 59min. 18sec.
4. Inge Leeten (BEL) 5uur 15min. 52sec.
5. Joost Kuijlaars 5uur 20min. 37sec.
6. Denise de Riet 5uur 25min. 20sec.
7. Patricia Brooymans 5uur 30min. 39sec.
8. Katinka van Vastenhoven 5uur 37min. 46sec.
9. Grith Sigsgaard 5uur 45min. 52sec.
10. Jeroen Vogelsang 5uur 45min. 54sec.
11. Koos Ligthart 5uur 53min. 03sec.
12. Erik v.d. Wel 5uur 55min. 00sec.
13. Susan de Baar 6uur 00min. 30sec.
Overige deelnemers: 1 Timm Leuchtmann, die helaas zeeziek werd en na 3 uur en 54 minuten gezwommen te hebben het water verliet.
2005
1. Timm Leuchtmann   5uur 5min. 13sec.
2. Edith van Dijk 5uur 18min. 59sec.
3. Mark Drenth 6uur 3min. 12sec.
4. Bianca de Bruijn 6uur 5min. 44sec.
5. Joost Kuijlaars 6uur 29min. 40sec.
6. Erik v.d. Wel 6uur 46min. 20sec.
7. Irene v.d. Laan 7uur 2min. 18sec.
8. Marieke v.d. Knoop 7uur 25min. 30sec.
Overige deelnemers: 1 Astrid Koert, 2 Grith Sigsgaard, 3 Daniëlle uit den Bogaard en 4 Kim Ruijs gaven voortijdig de strijd op. Allen hadden het te koud, de watertemperatuur lag dan ook net boven de minimum vereiste 16 graden Celsius
2006
1. Timm Leuchtmann   4uur 49min. 39sec.
2. Bianca de Bruijn 4uur 50min. 16sec.
3. Grith Sigsgaard 5uur 02min. 06sec.
4. Daan Glorie 5uur 10min. 46sec.
5. Joost Kuijlaars 5uur 18min. 14sec.
6. Annemerle Hoogvorst 5uur 19min. 48sec.
7. Astrid Koert 5uur 23min. 21sec.
8. Sander Joosten 5uur 24min. 42sec.
9. Irene v.d. Laan 5uur 41min. 07sec.
10. Erik v.d. Wel 6uur 13min. 42sec.
2007
1. Sebastiaan Reijnen   4uur 22min. 57sec.
2. Mark Drenth 4uur 45min. 53sec.
3. Timm Leuchtmann 4uur 50min. 502sec.
4. Evelien Sohl 5uur 3min. 8sec.
5. Daan Glorie 5uur 13min. 11sec.
6. Joost Kuijlaars 5uur 24min. 16sec.
7. Grith Sigsgaard 5uur 50min. 27sec.
8. Irene v.d. Laan 5uur 53min. 55sec.
9. Anne Paulien Drenth 5uur 59min. 27sec.
10. Kevin Bora 6uur 10min. 10sec.
Overige deelnemers: 1 Maarten v.d. Weijden, 2 Ajeya Moghe, 3 Sayali Penharkar en 4 Kenneth Deinum gaven voortijdig de strijd op. Maarten gaf op wegens de kou en een peesontsteking in zijn arm, Ajeya en Sayali uit India gaven op vanwege de kou. Kenneth hield het niet vol en werd 500 meter voor de kust uit het water gehaald, de watertemperatuur was 18,3 graden Celsius
2008
 1.  Sebastiaan Reijnen  4:46.00,25
 2.  Evelien Sohl  5:16.26,95
3.  Daan Glorie  5:22.46,19
 4.  Bianca de Bruijn  5:24.13,15
 5.  Benjamin Konschak  5:39.27,52
 6.  Grith Sigsgaard  5:47.54,14
 7.  Joost Kuijlaars  5:58.13,66
 8.  Jurrien Hartman  6:17.49,39
 9.  Richard Broer  6:32.16,82
 10.  Jeroen Vogelsang  6:36.10,32
 11.  Irene van der Laan  6:58.50,28
 12.  Ralf van der Poel  7:11.12,80 
Uitvallers   Gijsbertine Mantel 11.30 uur uit het water
    Julian van Leuven 13.40 uur uit het water
2009
 1.  Bianca de Bruijn  4:41.02,62
 2.  Ian van der Hulst  4:47.33,96 
 3.  Daan Glorie  4:59.06,78
4.  Evelien Sohl   5:04.51,87
 5.  Jan-Willem van der Graaff  5:30.18,87
 6.  Grith Sigsgaard  5:36.06,59
 7.  Joost Kuijlaars  5:46.08,67
 8.  Astrid Koert  5:48.54,27
 9.  Martijn Butter  5:49.07,32
10. Irene van der Laan  5:52.33,58
 11. Gijsbertine Mantel  5:53.55,60
 12. Anne Paulien  Drenth  6:00.38,50
 13. René de Boer  6:09.27,81
 14. Karin van Dijk  6:11.24,66
 15. Ralf van der Poel  6;13.28,14
 16. Natalie van der Hoeven  6:15.10,36
 17. Paul Oudendijk  6:48.30,12

 uitvaller

 Patrick Ghijsel (BEL) Werd om 16.45 uur uit het water gehaald.
Hij moest toen nog rond de 5 km. zwemmen.
2010
1. Robin den Boer 4:22.07,18
2. Ian van der Hulst  4:30.42,00
3. Daan Glorie  4:35.41,17
4. Evelien Sohl  4:45.23,62
5. Jan-Willem van der Graaff  4:46.53,12
6. Grith Sigsgaard 4:56.59,16
 7. Søren Mikkelsen  5:02.02,75 
8. Matthijs Dekker 5:04.20,27
9. Jelle Beerens 5:06.40,52
10. Joost Kuijlaars 5:25.08,06
11. Irene van der Laan 5:31.53,64
12. Milko van Gool 5;43.23,55
13. Jacques Tuset (FRA) 5:47.17,59
2011
1. Bianca de Bruijn 4:59.46,57
2. Daan Glorie  5:10.42,43
3. Fergil Hesterman  5:12.25,99
4. Evelien Sohl  5:17.28,74
5. Wietse Beerens  5;44.45,91
6. Remco van Althuis  5:57.30,73
7. Grith Sigsgaard  5:58.38,61
8. Margot Stenveld 6:00.02,89
9. Bianca Cox  6:07.05,28
10. Linda Hoogendam  6:12.35,82
11. Jeroen Vogelsang  6:20.16,38
12. Ralf v.d. Poel  6:29.57,80
2012
1. Marcel Schouten 4:18.06,14 RECORD
2. Ferry Weertman  4:23.30,23
3. Daan Glorie  4:33.47,84
4. Jan-Willem van der Graaf  4:34.49,29
5. Evelien Sohl 4:46.29,02
6. Maaike Waayer 4:47.08,14
7. Bianca de Bruijn 4:52.15,60
8. Fergil Hesterman 5:01.33,20
9. Søren Mikkelsen 5:06.03,66
10. Frans Bijl 5:21.01,92
11. Grith Sigsgaard 5;24.19,55
12. Margot Stenveld 5;29.06,73
13. Jeroen Vogelsang 5:49.23,77
14. Irene van der Laan 5:52.29,66
15. Linda Hoogendam 5:54.09,26
16. Debby Distelblom 5;57.37,57
17. Christian Broodman 6:25.19,93
18. Rick Nobels 6:41.15,30
2013
1. Jan Willem v.d. Graaff 5:24.56,83
2. Evelien Sohl 5:36.24,62
3.

Søren Mikkelsen

5:53.54,79
4. Margot Stenveld 5:57.46,99
5. Ralf van der Poel 6:26.27,01
6. Nico Mak 6:32.15,71
7. Bianca Cox 6:43.19,76
8. Christian Broodman 6:53.45,19
9. Delenn van Oostrom 6:54.04,52
10. Jeroen Vogelsang 7:11.53,97
11. Hans-Georg Fiedeldeij 8;19.12,84

Uitvallers

   
  1. Jen-Ai van Soelen 1:29.00
  2. Youri Severin 1:36.00
  3. Irene van der Laan 4:08.00
  4. Frans Bijl 5:11.00
  5. Ben Zentveldt 5:32.00
  6. Carl Plasschaert 6:09.00
2014
(Afgelast wegens zwaar weer)
2015
1. Jens Bakker 4:57.58
2. Ben Zentveldt 5:01.14
3. Daniel Ponce 5:08.33
4. Maurice van den Berge 5:14.08
5. Delenn van Oostrom 5:15.15
6. Soren Mikkelsen 5:27.06
7. Jasmijn Ruijgrok 5:30.28
8. Sander van Elburg 5:37.08
9. Karin Stein 5:38.41
10. Dennis Wijbenga 5:59.30
11. Milko van Gool 6:04.59
12. Gilles Velghe 6:07.39
13. Irene van der Laan 6:25.44
14. Linda Hoogendam 6:29.21
uitvallers: Bianca de Bruijn, Jose Luis Larossa en Jean Luc Piens

 

 Meeste keren overgezwommen  

Naam

Aantal keren

Joost Kuijlaars

20 keer.

Irene van der Laan

17 keer.

Nicky Slinger

12 keer.

Grith Sigsgaard

10 keer. 

Daan Glorie

8 keer.

Jack Brakeboer

7 keer.

Marcel van der Togt

7 keer.

Evelien Sohl

7 keer.

Jeroen Vogelsang

7 keer.

Ton Brouwer

6 keer. 

Joop Lam

6 keer.

Hilbert Prins

6 keer.

Timm Leuchtmann

6 keer.

Bianca de Bruijn

6 keer.

Jan Visser 

5 keer.

Koos Ligthart

5 keer.

Mark Drenth

5 keer.

Kees Bobeldijk 

4 keer. 

Joke van Staveren

4 keer.

Monique Wildschut

4 keer.

Erik van Dartel

4 keer.

Rombald de Rie

4 keer.

Simon Lee

4 keer.

Melanie Kuiper

4 keer. 

Ralf van der Poel 

4 keer. 

Jan-Willem van der Graaff

4 keer.

Søren Mikkelsen

4 keer.

Margot Stenveld

4 keer.

Linda Hoogendam

4 keer.

Marcel Stroet

3 keer.

Lottie ten Veen

3 keer.

Annemie Landmeters

3 keer.

Liselotte Joling

3 keer.

Michael Read

3 keer.

Rick Mans

3 keer.

Edith van Dijk

3 keer.

Erik v.d. Wel

3 keer.

Richard Broer

3 keer.

Delenn van Oostrom

3 keer.

Jos Bankras

2 keer.

Arie Geijsel

2 keer.

Gé Wildschut

2 keer.

Marijke Zeekant

2 keer.

Guus Ruygrok

2 keer.

Klaas van Egmond

2 keer.

David Morgan

2 keer.

Alfredo Indarte

2 keer.

Edwin Kooiman

2 keer.

Sarah Hunt

2 keer.

Petra v.d. Vis

2 keer.

Jacguo Odemaere 

2 keer. 

Rita Lazar

2 keer.

Martijn van Heusden

2 keer.

Etta van der Weijden

2 keer.

André Oud

2 keer.

Nicole Brenner

2 keer.

Manuel Valverde 

2 keer. 

Gemma Middendorp 

2 keer.

Daniëlle uit den Bogaard

2 keer. 

Katinka van Vastenhoven 

2 keer.

Sebastiaan Reijnen

2 keer. 

Anne Paulien Drenth 

2 keer.

Astrid Koert

2 keer.

Ian van der Hulst

2 keer.

Fergil Hesterman

2 keer.

Christian Broodman 

2 keer.

Bianca Cox

2 keer. 

Rick Nobels

2 keer 

Karin Stein

2 keer


Geslaagde en niet geslaagde pogingen

Geslaagde en niet geslaagde pogingen
 

JAAR: GEHAALD: UITGEVALLEN:
1970 3 6
1971 5 4
1972 5 6
1973 5 0
1974 3 3
1975 6 3
1976 6 0
1977 3 1
1978 7 1
1979 7 0
1980 11 0
1981 10 0
1982 7 0
1983 9 1
1984 9 1
1985 8 0
1986 4 6
1987 5 4
1988 afgelast  
1989 8 2
1990 8 2
1991 5 7
1992 6 3
1993 4 5
1994 afgelast  
1995 6 1
1996 8 0
1997 7 1
1998 7 4
1999 6 9
2000 8 0
2001 10 7
2002 10 1
2003 14 1
2004 14 1
2005 8 4
2006 10 0
2007 10 4
2008 12 2
2009 17 1
2010 13 1
2011 15 3
2012 19 0
2013 11 6
2014 afgelast wind W 6-9  
2015 14
2016   8 13